Dnes je nedeľa, 22.máj 2022, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Títo sa poponáhľali. Mladé celebrity v chomúte.

november 23, 2021 - 16:00
Dnes sme si už čo to napísali o mladosti a jej zložitom postavení v súčasnej virtuálnej pandemickej dobe. V čase, keď majú mladí problém stretávať sa, sme sa pozreli do minulosti na celebrity, ktoré neváhali a pozdvihli mladícku nerozvážnosť na úplne iný level, keď sa rozhodli vstúpiť do oficiálneho zväzku.
Foto: 
Shutterstock

Solange Knowles, 17

dizajn_bez_nazvu3.png

Foto: 
Shutterstock, Christian Bertrand

Sestra slávnej Byoncé si vo februári 2004 vzala svoju školskú lásku Daniela Smitha. Mala vtedy len 17. V októbri toho istého roku sa im narodil syn Jules a neskôr sa rozviedli.

LeAnn Rimes, 19

LeAnn Rimes, ktorej hudobný hit sprevádzal kedysi obľúbený film Divoké kočky, sa vydala za svojho tanečníka Deana Sheremeta v roku 2002 ako 19-ročná. Rozviedli sa v roku 2010, aby si čoskoro na to vzala Eddieho Cibriana.

Melanie Griffith, 18

Mala len 14, keď začala randiť s kolegom svojej matky Donom Johnsonom. Vzali sa v roku 1976, keď mala už 18. Po šiestich mesiacoch sa rozviedli, ale potom v roku 1989 sa vzali druhýkrát, keď Melanie otehotnela. Vydržali spolu ďalších 7 rokov.

Macaulay Culkin, 17

Hviezda Macaulay Culkin čoskoro opäť zaplaví naše vianočné obrazovky svojimi hitmi Sám doma. Oženil sa ako 17-ročný za Rachel Miner. Ani toto mladé manželstvo dlho nevydržalo a po dvojročnom odlúčení sa v roku 2002 rozviedli.

Kim Kardashian, 19

dizajn_bez_nazvu5.png

Foto: 
Shutterstock

Dnes si už málokto pamätá, že Kim Kardashian si vzala hudobného producenta Damona Thomasa, keď mala len 19 rokov. O rozvod požiadal on a v roku 2004 boli jednania ukončené.

Angelina Jolie, 21

Aj Angelina Jolie patrí medzi tie hviezdy, ktoré sa poponáhľali. Mala len 21, keď si v marci 1996 vzala kolegu Jonny Lee Millera. Svadobnou uličkou kráčala v tričku, kde mala vlastnou krvou napísané Jonnyho meno. O pár mesiacov na to povedala: "Zrazu ste niekoho žena. A cítite sa ako, och, som polovica z páru. Stratila som seba.“ Po roku a pol sa odlúčili, ale aspoň si zachovali priateľské vzťahy.

Avril Lavigne, 21

Boli dokonalým párikom punkového neba! Avril Lavigne mala 21, keď sa zasnúbila s kamarátom z detstva, spevákom Deryckom Whibleyom v júni 2005. Hoci z pohľadu hudby boli ideálnym párom, realita bola iná. Rozviedli sa v Novembri 2010. Avril bola asi rada v páre, keď si tri roky po rozvode vzala lídra kapely Nickelback, Chada Kroegera.

Jamie Lynn Spears, 16

Mladšia sestra Britney Spears, Jamie Lynn Spears sa zasnúbila v roku 2008 ako 16- ročná a v júni toho istého roku sa páru narodila dcéra. Neskôr svoje zásnuby odvolali a na ceste uličkou sa už nestretli.

Paris Hilton, 21

dizajn_bez_nazvu6.png

Foto: 
Andrea Raffin / Shutterstock.com

Divoká Paris Hilton bola krátko zasnúbená za modela Jasona Shawa v roku 2002, keď mala len 21. O rok na to sa rozišli, ale ostali si blízki i po rokoch, dokonca v roku 2010 tvorili pár opäť.

Miley Cyrus, 20

Prvýkrát sa Miley a Liam Hemsworth zasnúbili v máji 2012. Mala len 20 rokov. Párik sa roky schádzal a rozchádzal, vzali sa tajne v roku 2018. Aj tento vzťah však skončil rozvodom. 

 

- - Inzercia - -