Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dámy - gratulujeme k výhre v súťaži

november 09, 2021 - 08:56
Nikto nás neučil byť rodičom. Staneme sa mamou, prinajlepšom s radosťou a dobrovoľne a od tej chvíle je to výzva. Každodenná škola ako nezošalieť, udržať si samú seba a svoju sebahodnotu, partnerský vzťah a ak vaše dieťa na vás nepozerá s odporom, je to veľký úspech. Vybrali sme 5 víťaziek.
Foto: 

Pre všetky strhané, nepochopené a miestami aj šťastné a vďačné matky je tu Manuál spokojnej matky. V knižke v mäkkej väzbe sú opisané dennodenné strasti materského života s príslušnými ilustráciami. Proste motivuje a zabaví zároveň.
Ideálny ako darček pre dámu v akomkoľvek veku postupujúcu náročnú cestu materstva.
Brožúrka je dostupná v slovenčine a v nemčine.

Víťazky: 

Lucia Luscoňová
Martina Ziakova
Dana Foltánová
Gabriela Nedelkova
Marianna Španírová
Pošlite nám prosím adresu mailom, ktorý ste už dnes obdržali.
Gratulujeme k výhre a ostatní sa môžete tešiť na ďalšie súťaže.

Autorka o brožúrke: Som mamou už skoro šesť rokov a za tú dobu som sa naučila neskutočne veľa o svete, o sebe a o mojom synovi. Veľmi ma baví to dennodenné objavovanie. Dokonca aj náročné momenty, ktoré prichádzajú si viem s odstupom času už viac vychutnávať. Mám to šťastie, že sa živím písaním a v spolupráci so šikovnou ilustrátorkou Ivankou sa mi podarilo zrealizovať Manuál spokojnej matky. Je v ňom všetko na to, aby sa mamičky dokázali uvoľniť a pozrieť sa na niektoré situácie s nadhľadom. Ten je totiž pri materstve nesmierne potrebný:)

- - Inzercia - -