Dnes je pondelok, 29.november 2021, meniny má: Vratko
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Fashion Coffee: Talkshow s talentovanými návrhárkami

október 22, 2021 - 00:06
Fashion Coffee je nový projekt, ktorý pripravili Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz a francúzska škola Mod´Spe Paris Central Europe. Prvé stretnutie študentov školy bolo s víťazkami projektu Nové tváre módnej scény Juliánou Brnákovou a Nikoletou Penzešovou a špeciálnym hosťom módnou návrhárkou Zuzanou Hakovou.
Foto: 
red

Na podujatí FASHION COFFEE sa každý mesiac na pôde francúzskej školy Mod´Spe Paris Central  Europe v Bratislave stretnú dve finalistky projektu Nové tváre módnej scény, ktorý patrí pod BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz, spoločne s jednou etablovanou návrhárkou či návrhárom. Spoločne so študentmi prestížnej francúzskej školy zameranej na módny marketing, budú diskutovať nielen o svojej tvorbe, ale i o potrebe a možnostiach marketingovej komunikácie v módnom biznise.

Autorom projektu je Michal Haviar, ktorý spolupracoval s projektom BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz v rámci stáže. Prvé stretnutie otvorili Mária Reháková, riaditeľka BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz a Jana Lalová, riaditeľka Mod´Spe Paris Central  Europe:

fashion coffee new

Autor: 
Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz

Po krátkom úvode nasledovala zaujímavá diskusia mladých talentovaných návrhárok so študentmi:

FASHION COFFEE || Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz & MOD´SPE Paris Central Europe

Autor: 
Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz

- - Inzercia - -