Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ťažko ich rozoznať: Celebrity, ktoré si akoby z oka vypadli

máj 23, 2021 - 14:43
Určite si si nie raz pomýlila kamaráta/kamarátku s niekým cudzím, pretože sa podobali ako vajce vajcu. Hollywood rozhodne nie je výnimkou.
Foto: 
insider.com

Vo svete červených kobercov a žiary reflektorov sa taktiež nájdu dvojice, ktoré sú na prvý pohľad nerozoznateľné. Spoznáš ich až po tom, čo si ich prezrieš detailnejšie. Ktorí sú to?

Nina Dobrev a Victoria Justice
Nezabudnuteľná Elena Gilbert (Nina Dobrev) z Upírskych denníkov, ktorá si paradoxne v priebehu 8 sérii zahrala hneď niekoľko svojich vlastných dvojníčok, našla jednu aj v reálnom svete. Je ňou Disney hviezda zo šou Victorious, Victoria Justice.

Isla Fisher a Amy Adams
Kto videl film Nočné zvieratá bol určite prekvapený. Účinkovali v ňom totiž dve herečky, ktoré vyzerajú prinajmenšom ako sestry, a to konkrétne Isla Fisher (známa zo snímok Spoveď nákupnej maniačky, Baby na ťahu, Podfukári...) a Amy Adams, ktorá si okrem Nočných zvierat zahrala princeznú v rozprávke Začarovaní. Svoju tvár ukázala aj vo filmoch Svadobné trapasy, Prvý kontakt, Muž z ocele atď.

isla_fisher_a_amy_adams.jpg

Foto: 
pinterest.com

Tom Hardy a Logan Marshall-Green
Lamač ženských sŕdc, ktorý na televíznych obrazovkách debutoval v roku 2001 v seriáli Bratstvo neohrozených, no viacerí z nás ho poznajú pod titulom Mad Max a fešák zo seriálu O.C. sú takmer ako cez kopirák. Pri týchto dvoch hercoch sa častokrát diskutovalo o tom, či náhodou nie sú príbuzní.

Daniel Radcliffe a Elijah Wood
Dva úplne odlišné nadprirodzené svety, ale skoro totožní hrdinovia. Dámy a páni, legendárny Harry James Potter, Komora pod schodmi, Privátna cesta 4, Neveľké Radosti, Surrey a Frodo Bublík z Grófstva hobitskej ríše v Stredomorí.

Katy Perry a Zooey Deschanel
Na jednej strane herečka, speváčka a skladateľka Zooey Deschanel, a na strane druhej speváčka a skladateľka Katy Perry. Musíte uznať, že tie spoločné črty sú ozaj pozoruhodné.

katy_perry_a_zooey_deschanel.jpg

Foto: 
pinterest.com

Jessica Chastain a Bryce Dallas Howard
Tak schválne, ktorá z nich utekala ako olympionik vo vysokých opätkoch pred T-Rexom so svetlicou v ruke? Áno, bola to Bryce Dallas Howard, ktorá okrem iného nahradila aj prvotnú Victoriu v milovanom a zároveň nenávidenom Twilighte. Naopak Jessica Chastain vdýchla život ohnivej Ave, ktorá bez súcitu vykonávala prácu pre tajnú organizáciu.

Natalie Portman a Keira Knightley
Aj napriek tomu, že sa Keira Knightley v pentalógii Pirátov z Karibiku volala Elizabeth Swan, pravú Čiernu labuť si zahrala Natalie Portman.

- - Inzercia - -