Dnes je piatok, 21.január 2022, meniny má: Vincent
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aktivity pre susedské vzťahy

január 13, 2020 - 12:00
Je naozaj nesmierne obohacujúce udržiavať korektné a prívetivé vzťahy so svojím okolím. Deťom tým dávame krásny príklad ako sa dá žiť v súlade s okolím.
Foto: 
pixabay.com

Varené víno sa varí lepšie pre viacerých

Aktivít ktoré susedov zbližujú je veľké množstvo. Letné mesiace nám ponúkajú možnosť skrášliť si okolie, vyupratovať dvor či spoločné priestory zimné zase využiť detskú kreativitu na výzdobu okien a chodieb. Aj vaši priatelia sa budú lepšie cítiť keď ich privíta štrbavá vyrezávaná tekvica pred dverami. Je veľmi príjemný pocit keď ste si istá, že v prípade silného kašľa vášho potomka môžete zazvoniť na desatoro dverí a za jednými z nich bude pre vás nachystaný ten správny sirup. Pretože ako to všetky poznáme práve ten sa nám naposledy minul. V prípade večne pracujúcich manželov je k nezaplateniu aj výpomoc silnejších rúk z vedľajších dverí. Ťažké nákupy, zaskrutkovanie niečoho čo snáď ani priskrutkovať nie je možné či odvoz na pohotovosť keď od strachu zabudnete aj šoférovať. 

frogs-1382827_1280.jpg

Varení víno sa varí lepšie spoločne
Foto: 
pixabay.com

Deti sa učia budovať vzťahy so svojim bezprostredným okolím, vznikajú prvé lásky či súperenie o pozornosť dievčat. A najmä dobrý pocit z toho, že viete kto sa za stenou nachádza a v prípade potreby zdieľania stačí len zaklopať. 

Otvorte a bude Vám otvorené.

 

- - Inzercia - -