Dnes je streda, 29.jún 2022, meniny má: Peter, Pavol, Petra
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Microblanding obočia: Darujte si sexi výraz!

apríl 06, 2017 - 14:47
Môže tvar obočia ubrať pár rokov? Väčšina žien si v zrkadle všíma najmä svoje obočie. Je upravené? Má správny tvar? Hodí sa k mojej tvári? Názory odborníkov sa zhodujú v jednom. Obočie vie vek pridať a ubrať zároveň.
Foto: 

Čo však v prípade, ak nám príroda vhodné obočie nenadelila? Pre radu sme si prišli do Dermarevolty, ktorá prináša revolúciu v oblasti dermatológie a estetickej medicíny, priamo k špecializovanej odborníčke Barbore Karacsóny, ktorá nám prezradila tajomstvo metódy- úpravy obočia PhiBrows, starovekou japonskou metódou…

V dnešnej dobe má neupravené a nepravidelné obočie ďaleko od ideálu krásy.  Perfektne vytvarované obočie predstavuje okrem iného silnú zbraň pri neverbálnej komunikácii. Skutočná úloha obočia na ľudskej tvári je nielen zabraňovať potu aby sa dostal do očí, ale aj vyjadrovať emócie, strach, smútok, hnev, odpor, šťastie a prekvapenie, “ . Môže vyjadriť aj radosť, istotu, citlivosť, rozhodnosť, ale predovšetkým aj príťažlivosť. Pôsobí ako jedinečný magnet pre opačné pohlavie.

Prečítajte si tiež: Fantastická zmena zdravotnej sestry: Z neforemného zadku je teraz šťavnatý kus!

Aj keď ním nehýbeme, jeho hustota, tvar a farba rozprávajú príbeh, ktorý  o nás odhaľuje všetko. Nie každý z nás má prirodzene dokonalé obočie. Našťastie, je tu metóda, ktorá dokáže prirodzene zvýrazniť, vyformovať obočie do tvaru, ktorý sa robí špeciálnym meraním tzv. zlatou proporciou, podľa ktorej sú stvorené všetky formy v prírode. To je však tajomstvo metódy úpravy obočia PhiBrows, starovekou japonskou metódou.Najväčšia časť zákroku je venovaná práve samotnej príprave ideálneho tvaru.

Microblanding obočia

Microblading obočia/vláskovanie/, je metóda semipermanentného rysovania obočia. Farba sa aplikuje prostredníctvom sterilnej mikro čepele. Zákrok prebieha bezbolestne. Pri tejto metóde sa využívajú výlučne prírodné farby, ktoré majú osvedčenie o svojom použití, ktoré vydáva EU. Sú zdravotne nezávadné a trvácne. V podstate ide o kreslenie, či dopĺňanie chĺpkov, jednotlivo nakreslených do predpripravenej formy. Každý chĺpok nakreslený čepielkou je umeleckou kresbou. Výsledok je úplne prirodzený a spĺňa ideál dokonalého obočia. Trvanlivosť farby ovplyvňuje regenerácia buniek. Tá závisí od externých faktorov, ktoré sú podmienené mechanickými aj prirodzenými vplyvmi.

Obdobie trvácnosti farby po zákroku je zväčša 12 až 24 mesiacov. Podstatou je aj prispôsobiť zákrok druhu pokožky. Pri mastnej pleti je trvácnosť nižšia. Za toto obdobie sa obočie dostáva späť so svojej formy. Aplikácia sa môže opakovať v pravidelných intervaloch. Oproti klasickému permanentnému obočiu má nesporné výhody. Žiadne neprirodzené, hrubé a tmavé obočie, či tenká čiara, ako pri plnej metóde tetovania. PhiBrows, to je prirodzený, realistický, dokonalý vzhľad Vašeho obočia. Ak ste sa doteraz obávali permanentného tetovania obočia, ste na správnej adrese.

Autor: Sylvia Galvánková

- - Inzercia - -